Отборът на Лацио е новият носител на Суперкупата на Италия! Орлите отново

...

Лацио вдигна Суперкупата! Роналдо загуби първи финал след 11 поредни успеха

Отборът на Лацио е новият притежател на Суперкупата на Италия! " Орлите " още веднъж разплакаха Ювентус на Маурицио Сари, откакто завоюваха с 3:1 за повторно през този месец, написа Sportal.bg.

Финалът се игра пред цялостните трибуни в Рияд. Луис Алберто беше прецизен в 16-ата минута, а Пауло Дибала изравни в 45-ата минута. През втората част Сенад Лулич (73) и Данило Каталди (93) донесоха петата Суперкупа на римляните, а Родриго Бентанкур беше изпъден секунди преди третото попадение на столичани.

Любопитно е, че звездата на Юве Кристиано Роналдо загуби първи край след 11 следващи триумфа в мачове за титли.

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!